
Планшет Doogee Tab A9 Pro+ 6/128 Grey
5 629 ₴
- В наличии
- Код: Tab A9 Pro+ 6/128 Grey
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Doogee Tab A9 Pro+ — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування. Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент. Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання. Doogee Tab A9 Pro+ працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 644 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8580 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | Unisoc Tiger T7200 |
| Підтримка SD-карти | 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.3 х 168.8 х 7.9 мм |
| Серия | Doogee Tab A9 Pro+ |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 629 ₴











