OLED Глибокий чорний та живий колір завдяки квантовим точкам. Інноваційний OLED від Samsung пропонує глибокі чорні, чисті білі та повні колірні відтінки завдяки передовим пікселям із самопідсвічуванням, керованим квантовими точками. Процесор Neural Quantum Processor 4K Отримайте неперевершену яскравість та чудове зображення Чудова якість зображення 4K, доповнена 20 різними нейронними мережами, гарантує найкращі враження від перегляду в 4K. Дизайн Infinity One Абсолютна краса у мінімалізмі Прекрасний дизайн Infinity One забезпечить естетичні враження від перегляду завдяки неймовірно тонкому профілю. Об’ємний звук Dolby Atmos Об’ємний звук Dolby Atmos з спрямованими вгору динаміками Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку. Технологія OLED HDR Pro Потужна яскравість та високий контраст Прекрасні враження від перегляду з реакцією кожного пікселя для створення яскравіших темних і світлих темних тонів. Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer Глибина сприймається так, як її опрацьовує око. Real Depth Enhancer збільшує контраст переднього плану, показуючи, як зазвичай фокусуються людські очі. Технологія об’ємного звуку OTS+ Динамічний звук, що рухається об’єктами Об’ємний живий 3D-звук із вбудованими динаміками дозволить вам повністю поринути у дію на екрані. Q-Symphony ТБ і саундбар ідеально гармонують Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Smart Hub Відкрийте для себе улюблені розваги в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на трансляцію фільмів, ігор та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings підключатися до всіх ваших інтелектуальних пристроїв, щоб зручно керувати ними через вбудований хаб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 13.8 кг |
| Вага з підставкою | 23.9 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 111 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 70 Вт |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1224.6х706.3х11 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1224.6x771.4x267.9 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | OLED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 60 634 ₴










