Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN95D є високотехнологічним пристроєм, що володіє передовими функціями та з вишуканим дизайном. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору і поліпшену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг. Чудовий дизайн і ергономічне виконання роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер’єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN95D оснащений інтелектуальною системою управління, яка забезпечує зручність використання і максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багатьом іншим, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 23.8 кг |
| Вага з підставкою | 27.9 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 370 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 70 Вт |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1444.3x829.3x21.3 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1444.3x890.4x270.9 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | Mini-LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 74 220 ₴










