
Монітор Asus 27" ProArt PA27UCGE (90LM04NC-B01K71) IPS Black 160Hz
40 334 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM04NC-B01K71
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: 27-дюймовий дисплей 4K (3840x2160) LuxPixel AGLR з ширококутною IPS-панеллю 178 ° Широке охоплення 98% DCI-P3 та 100% sRGB для відповідності міжнародним стандартам кольору, а також провідна в галузі точність кольору Delta E < 1 Змінна частота оновлення 160 Гц (VRR), що забезпечує творцям плавний швидкий рендеринг та комфортний перегляд Вбудований колориметр підтримує самостійне/автоматичне калібрування, а також професійне програмне забезпечення для калібрування Calman та Light Illusion ColourSpace CMS Рішення ASUS Light Sync з датчиком навколишнього освітлення та датчиком підсвічування для забезпечення надійної передачі кольору Широкі можливості підключення, включаючи DisplayPort через USB-C з подачею живлення 96 Вт, DisplayPort, HDMI та USB-концентратор Вбудований Auto KVM дозволяє легко перемикатися між двома підключеними ноутбуками або ПК за допомогою однієї клавіатури та миші Екологічно чистий із стійкою паперовою упаковкою та енергоефективна продуктивність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.4x574.7x201.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 160 Гц |
| Яркость | 600 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 40 334 ₴











