
Монiтор Asus 27" ROG Swift PG27UCDM (90LM0B30-B01971) OLED Black 240Hz
51 841 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0B30-B01971
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Swift OLED PG27UCDM – це 27-дюймовий 4K-монітор, оснащений новітньою QD-OLED-панеллю 4-го покоління з частотою оновлення 240 Гц, здатний виводити надзвичайно чіткі зображення й текст. Новітня панель QD-OLED відрізняється більшою довговічністю порівняно з OLED-панелями попередніх поколінь та має мінімальне мерехтіння, навіть якщо частота зміни кадрів змінюється. Завдяки сенсору наближення Neo Proximity Sensor і новому програмному забезпеченню ROG OLED Care Pro за відсутності користувача монітор переходить у режим темного екрана, захищаючи його від вигоряння. Вбудований порт DisplayPort 2.1a стандарту UHBR20 забезпечує повну пропускну здатність 80 Гбіт/с для підтримки передавання нестисненого зображення у форматі 4K з приголомшливою частотою оновлення 240 Гц, що піднімає якість зображення на новий рівень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | OLED |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 7.62 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.3x549.5x218.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Геймерські | Да |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Портативні | Нет |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 80 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 450 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 51 841 ₴






