Зустрічайте потужний і розумний процесор alpha 7 AI Gen8 Завдяки значному зростанню продуктивності, швидша обробка процесора alpha 7 AI Gen8 тепер забезпечує якість зображення 4K з набагато кращою різкістю і глибиною, ніж раніше. Чисті кольори у справжньому 4K Переглядайте контент у форматі 4K з високою точністю передачі кольорів і чіткими деталями, що робить кожну сцену візуально неймовірною та приємною. Супермасштабування 4K вдихає життя в кожен кадр Потужний процесор LG відновлює роздільну здатність до початкової якості. Насолоджуйтеся покращеною роздільною здатністю, яскравістю та чіткістю завдяки технології супермасштабування 4K. Пульт AI Magic Remote доповнює досвід користування штучним інтелектом Легко керуйте телевізором за допомогою пульта AI Magic Remote — жодних додаткових пристроїв не потрібно! Завдяки датчику руху та коліщатку прокрутки ви можете наводити й клацати, як повітряною мишею, або просто використовувати голосові команди. AI Voice ID Технологія LG Ідентифікації голосу ШІ розпізнає унікальний голос кожного користувача та миттєво пропонує персоналізовані рекомендації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Технология дисплея | NanoCell |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Вага без підставки | 8.9 кг |
| Вага з підставкою | 10 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | немає |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Комплект поставки | пульт Magic Remote (MR25), шнур живлення, 2 батареї, ніжки, гарантійний талон, інструкція |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | Magic Remote (MR25) |
| Оперативная память | немає |
| Потужність звуку | 2 х 20 Вт |
| Процесор зображення | ?7 AI Processor 4K Gen8 |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, mini Jack, CI |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 967x564x57.1 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 967x629x249 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 16 939 ₴










