Уявіть кожну деталь у чіткому вигляді Ultra HD надає кожному кольору яскравої яскравості. Дивіться кришталево чисті зображення з реалістичною чіткістю. HDR10 Pro Пролийте світло на дрібні деталі Відкрийте для себе світ, в якому кожен колір яскравий, а яскравість точно налаштована для захоплюючих духів видів, і все це досягається завдяки чудовому HDR10 Pro. Alpha 5 AI-процесор 4K Gen7 Випробуйте чудові розваги, покращені зсередини Інтелектуальний процесор Alpha 5 AI 4K Gen7 автоматично оптимізує звук та яскравість для повного занурення в дію. Акустична настройка AI Оптимальний звук для вашого простору Звукова система визначає планування вашої кімнати та місце, де ви сидите, створюючи навколо вас звуковий купол, ідеально узгоджений з унікальною акустикою вашої кімнати. Інтелект, яскравий за будь-якого освітлення І вдень, і вночі функція управління яскравістю визначає освітленість вашого приміщення та відповідним чином балансує зображення, забезпечуючи чітке та ясне зображення. AI Звук Про Почуйте кожну деталь звукового ландшафту. Звук підходить для всього, що ви дивитеся Адаптивне управління звуком балансує звук залежно від жанру як реального часу, забезпечуючи високу чіткість. Реалістичний звук проникає у ваш простір Почуйте кожне дихання та ритм, оскільки віртуальна система об’ємного звучання 9.1.2 наповнює ваш простір насиченим звуком якості звукової сцени. Ударний звук резонує Удосконалення процесора штучного інтелекту надають вашому звуку динамічності та потужності. Звук підходить для всього, що ви дивитеся Адаптивне управління звуком балансує звук залежно від жанру як реального часу, забезпечуючи високу чіткість. webOS 24 Зробіть перегляд телевізора своїм Насолоджуйтесь телебаченням, створеним спеціально для вас, за допомогою «Мій профіль», «AI Concierge» та «Швидкі карти». Ультра великий екран Збільште свої гострі відчуття Надвеликий дисплей перетворить всі ваші розваги на масштаб і чіткість блокбастера. Режим режисера Дивіться так, як мріяли режисери Пориньте в найавтентичніший крій. Режим FILMMAKER дозволяє відтворювати фільми саме так, як задумав режисер, із точними налаштуваннями. Досвід домашнього кінотеатру Чари кіно не виходячи з дому Атмосфера кінотеатру, відтворена вдома. HDR10 Pro гарантує, що кожен фільм буде представлений у справжньому пишноті, з виключно точною перенесенням кольору і контрастністю для більш захоплюючого кінематографічного перегляду. Потужний геймплей Пориньте в дію на повній швидкості Іммерсивна гра HGiG залишається плавною на високій швидкості з ALLM, а eARC гарантує, що все це звучить чудово. Управління прямо там, де воно вам потрібне Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer та Game Dashboard. Доступ до всіх ваших улюблених ігор Тисячі ігрових всесвітів у вас під рукою. Дослідіть величезну бібліотеку ігор для хмарних ігор та негайно транслюйте їх, не витрачаючи час на завантаження або оновлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Вага без підставки | 12.1 кг |
| Вага з підставкою | 13.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | немає |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 78 Вт |
| Комплект поставки | пульт Magic Remote (MR24), шнур живлення, 2 батареї, ніжки, гарантійний талон, інструкція |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | Magic Remote (MR24) |
| Оперативная память | немає |
| Потужність звуку | 2 х 20 Вт |
| Процесор зображення | ?5 AI Processor 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI, 2хUSB, LAN |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1121х651х57.1 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1121х703х249 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 18 333 ₴












