
Кронштейн Gembird WM-70T-03 (VESA600х400)
378 ₴
- В наличии
- Код: WM-70T-03
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал: сталь Оздоблення поверхні: порошкове фарбування, чорний Розмір екрана: 37"" - 70"" Сумісність з VESA: 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400 мм Вантажопідйомність: 35 кг Профіль: 20.5 мм Діапазон нахилу: 0° ~-8° Монтаж: рівна стіна, подвійний шпиндель (406 мм / 450 мм / 600 мм) Вага нетто: 1 кг Розміри: 20.5 х 665 х 422 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 20.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 0/-8° |
| Угол поворота | немає |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 70" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 378 ₴







