
Монітор Asus 23.8" VG249QE5A (90LM0BH0-B01171) IPS Black 146Hz
5 162 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0BH0-B01171
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ігровий монітор TUF Gaming VG249QE5A оснащений 23,8-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення до 146 Гц. Рішення ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє одночасно використовувати технології мінімізації розмиття динамічного зображення (ELMB) та адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів та розривів зображення в іграх. Крім того, цей монітор відтворює 125% кольорів простору sRGB, що означає чудову якість кольорів і високу контрастність. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – до 146 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх, монітор дозволяє активувати технологію адаптивної синхронізації VESA AdaptiveSync.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х323х5.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 146 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 162 ₴


