
Вентилятор Arctic F12 PWM 5-pack (ACFAN00145A)
994 ₴
- Нет в наличии
- Код: ACFAN00145A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Максимальна тиша, мінімальна вібрація Навіть на низьких швидкостях робочий звук нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 105 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 5 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1350 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.12 A |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Назначение | Для корпуса и БП |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 22.6 дБ |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 1 мм H2O |
| Толщина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 994 ₴




