
Мультимедійний проектор Aser AOpen QF13 FHD (MR.JWD11.001)
9 995 ₴
- Нет в наличии
- Код: MR.JWD11.001
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Проєціруйте якісне зображення у приміщеннях та на вулиці при слабкому освітленні за допомогою цього проектора яскравістю 280 люменів ANSI. Зображення з діагоналлю 2,5 м і роздільною здатністю 1080p Full HD виглядає так само реалістично, як і вид з вашого вікна. Acer TrueHarmony Технологія Acer TrueHarmony підвищує якість звуку. Насолоджуйтесь більш насиченим та реалістичним звуком та виведіть прослуховування аудіо на новий рівень без шкоди для якості. Ручка для перенесення Беріть проєктор із собою куди завгодно – завдяки ручці для перенесення ви можете легко його транспортувати. Зручне кріплення для пульта Розміщуйте та зберігайте пульт дистанційного керування проектором безпосередньо на самому пристрої за допомогою вбудованого кріплення. Термін служби до 100 000 годин Використовуйте цей проєктор так часто і так довго, як вам подобається. З терміном служби 100 000 годин ще довго не потрібно купувати новий проєктор. Змінна частота оновлення Проєктор із змінною частотою оновлення дозволяє усунути мерехтіння та розриви зображення для більш комфортного сприйняття візуального контенту. Екологічно безпечне світлодіодне джерело світла Ми дбаємо про навколишнє середовище та екологію. Використовуйте проектор зі світлодіодами, які не містять ртуть, – так ви подбаєте про довкілля, не викидаючи небезпечні відходи. Вбудовані динаміки Bluetooth Насолоджуйтесь улюбленим контентом, де б ви не були. Для цього не потрібно брати додаткову колонку. Вбудований Bluetooth динамік забезпечує глибокий насичений звук, що робить фільми більш реалістичними, музику більш яскравою, а ігри більш захоплюючими.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Інші інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм, TF |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Вбудований кардридер | є |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 239x139х189 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | немає даних |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.5:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 1000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яркость | 6000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 9 995 ₴











