
Монiтор Dell 27" S2725DS (210-BMHF) IPS White/Black 100Hz
12 121 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BMHF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудовий зовнішній вигляд Сучасний елегантний дизайн із тонкою рифленою текстурою на задній панелі надає монітору неповторного вигляду. Він привносить гармонійне поєднання чудового стилю та якості у будь-який простір. Просте перемикання між режимами Два вбудовані порти HDMI забезпечують постійне підключення пристроїв і дозволяють легко перемикатися між потоковою передачею та іграми на консолі. Чітке зображення, менше відволікаючих факторів Завдяки тристоронній надтонкій рамці ви можете насолоджуватися чудовою чіткістю зображення на 27-дюймовому моніторі з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440). Узгоджена кольорова передача Завдяки технології планарної комутації картинка на екрані виглядає цільною з узгодженими кольорами при широкому куті огляду 178 ° / 178 °. Яскраві візуальні ефекти Зменште випромінювання синього світла без шкоди для точності передачі кольору завдяки покращеному монітору Dell Comfort Plus, що отримав 4-зірковий рейтинг TUV Eye Comfort. Насолоджуйтесь насиченими кольорами та чіткістю зображення завдяки 99% колірного охоплення sRGB та контрастності 1500:1, а частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавну прокручування та плавність рухів. Повний порядок Функція Dell Easy Arrange допомагає впорядкувати програми, електронні листи та вікна на одному екрані. Підключайтесь з легкістю Покращена система прокладання кабелів забезпечує відсутність безладу, а основні та зручні додаткові роз’єми з бічним доступом дозволяють використовувати кілька входів при підключенні кількох пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.49 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611,34x388,63-518,63x200,38 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Белый с черным |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21.4 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 121 ₴







