
Монiтор Philips 27" Evnia 27M2C5501/00 VA Curved White 180Hz
10 064 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27M2C5501/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ігровий процес нового рівня Цей вигнутий монітор Fast VA дозволить швидше реагувати на те, що відбувається в грі завдяки частоті оновлення 180 Гц. Високоякісна картинка HDR, вигнута рамка та роздільна здатність Quad HD гарантують чудові враження від ігрового процесу. Частота оновлення 180 Гц забезпечує плавний та чіткий відеоряд Для інтенсивного геймінгу потрібен максимально чіткий та плавний відеоряд. Цей дисплей забезпечує частоту оновлення 180 кадрів в секунду, що набагато вище в порівнянні зі звичайними дисплеями, на яких зображення противника на екрані може переміщатися ривками, не даючи прицілу. Частота оновлення 180 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними, кадр за кадром, допомагаючи вам прицілитися. Мінімальна затримка введення та відсутність переривчастості зображення роблять цей ігровий дисплей Philips чудовим компаньйоном для битв. Низька затримка введення скорочує час затримки сигналу між пристроями та монітором . Низька затримка введення скорочує тимчасовий інтервал між введенням команди на ваших пристроях та прийняттям сигналу монітором, значно полегшуючи проходження відеоігор з високими вимогами до чуйності та часу реагування, що особливо важливо для тих, хто грає в динамічні та швидкі відеоігри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.06 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 611х528х247 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 24.6 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 064 ₴









