Покращення зображень Технології підвищення чіткості, шумозаглушення, посилення різкості та інтелектуального покращення чорного кольору, керовані AI, працюють разом, щоб передати оптимальне зображення, адаптоване для екрана суперрозміру. Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 120 Гц Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 120 Гц забезпечує диференційовану продуктивність рухів для підтримки VRR-ігор із частотою оновлення до 120 Гц, щоб ви могли перемогти будь-якого ворога - навіть на величезних швидкостях. ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Технологія Q-Symphony Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора і саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання. Процесор Crystal 4K Процесор Crystal 4K дозволяє передавати реальні кольори шоу та фільмів за допомогою потужної технології масштабування зображення, завдяки чому ви отримуєте можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4K. Технологія PurColor Технологія PurColor відтворює контент, який ви переглядаєте, в яскравих кольорах. Вона дозволяє телевізору відображати величезний діапазон кольорів для оптимальної якості зображення, що забезпечує вражаючий досвід перегляду. Покращена контрастність Покращена контрастність динамічно регулює контрастність екрана, що посилює відчуття глибини та кольору під час перегляду контенту. Технологія HDR Технологія HDR збільшує співвідношення між найсвітлішими та найтемнішими ділянками зображення, тому ви зможете насолодитися величезним спектром кольорів та візуальних деталей як у яскраво освітлених, так і в затемнених сценах. Панель ігрових налаштувань Оптимізуйте свій ігровий процес за допомогою панелі ігрових налаштувань для легкого доступу до різних налаштувань гри. Автоматичний режим низької затримки ALLM Автоматичний режим низької затримки ALLM автоматично встановлює оптимальні налаштування затримки для ваших ігор, забезпечуючи плавний ігровий процес і швидку реакцію на ваші команди. Технологія об’ємного звуку OTS Lite Об’ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в аудіоподії. Адаптивний звук Адаптивний звук наділено інтелектуальними функціями, які на основі аналізу сцени в реальному часі оптимізують звук відповідно до типу контенту. SmartThings Оптимізуйте роботу домашніх пристроїв, щоб створити розумний спосіб життя, що відповідає вашим потребам. Завдяки вбудованому SmartThings Hub ви зможете насолоджуватися власним розумним домом із різними пристроями, що сумісні зі SmartThings, які полегшать ваше повсякденне життя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 600 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 51.8 кг |
| Вага з підставкою | 53.4 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 98" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 330 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 2181.1x1244.1x63.5 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 2181.1x1298.2x402.3 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 102 237 ₴










