
Смарт-годинник Garmin Fenix E 47mm AMOLED Slate Gray Steel with Black Silicone Band (010-03025-13)
29 420 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-03025-13
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ТРЕНУВАЧ Подолайте найскладніші завдання у спорті або на відкритому просторі за допомогою потужних спортивних GPS-годин fenix E. Підвищуйте витривалість та ефективність свого тіла за допомогою важливих функцій, зокрема удосконалених силових тренувань, 24/7 моніторингу стану здоров’я та самопочуття, динамічного прокладання маршрутів у обидва кінці та багато іншого. ЗАРАБОТАНИ ДЛЯ НАДІЙНОЇ СЛУЖБИ Спортивний смарт-годинник fenix E з яскравим 1,3-дюймовим AMOLED-дисплеєм, безелем з нержавіючої сталі і 47-міліметровим полімерним корпусом, армованим волокном, пройшли випробування на відповідність військовим стандартам США з термостійкості, удароміцності та водонепроникності. Покращена навігація за картами Функція динамічного прокладання маршрутів в обидва кінці дозволяє вказати відстань, яку ви хочете пройти, і отримати запропоновані маршрути, які допоможуть вам повернутися назад. Ви також можете завантажити карти TopoActive для перегляду контурів місцевості та доступу до завантажених карт полів для гольфу і гірськолижних курортів по всьому світу. Вдосконалені силові тренування Підвищуйте свою продуктивність за допомогою цілеспрямованих силових тренувань та тренувань, орієнтованих на конкретний вид спорту, для всіх типів спортсменів. Готовність до тренувань Одразу після пробудження отримуйте оцінку готовності на основі якості сну, відновлення, тренувального навантаження і т.д., щоб визначити, чи це вдалий день для інтенсивних тренувань, чи не варто перенапружуватися. ЗДОРОВ’Я ТА БЛАГОПОДІМ 24/7 Починайте щодня з ранкового звіту, що налаштовується, що містить зведення інформації про здоров’я і благополуччя, включаючи розширений моніторинг сну, статус ВСР, прогноз тренувань і багато іншого. ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ Залишайтеся на зв’язку при активному способі життя завдяки функціям смарт-годин, які містять розумні оповіщення, безконтактні платежі Garmin Pay, зберігання музики та багато іншого.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 76 г кг |
| Встроенная память | 16Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Gray |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 416 x 416 |
| Розмір ремінця | 125 - 208 мм |
| Розміри корпусу | 47 x 47 x 14.5 мм |
| Серія годинників | Garmin Fenix E |
| Стекло | Corning Gorilla Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 16 днів |
Информация для заказа
- Цена: 29 420 ₴











