Нативні 4К-панелі з фірмовими технологіями обробки зображення Philips і підтримка HDR - це поєднання надає можливість насолоджуватися яскравим, надзвичайно чітким зображенням із насиченими кольорами, незалежно від того, що ви переглядаєте. Сучасна смарт-система Google TV, що поєднує широку функціональність, зручний інтерфейс користувача та необмежене джерело контенту. Потужна компонентна база, мультикористувацький інтерфейс, рекомендований контент на основі ваших вподобань, який формується на базі вашого досвіду перегляду за допомогою системи штучного інтелекту. Цей телевізор має підтримку режиму ALLM і технології VRR, що дає вам змогу максимально використати можливості ваших ігрових приставок і ПК на великому екрані. Особливістю технології Dolby Atmos, що підтримується, є те, що звукові деталі із найвищою точністю розміщуються у просторі навколо та над слухачем так, щоб він відчував себе у вирі події. Ви можете керувати певними функціями телевізора, вводити пошукові слова та шукати контент промовляючи голосові команди для Google Assistant через мікрофон на пульті ДК. При наявності розумних колонок Google Home або пристрої з підтримкою Alexa, голосове керування також підтримується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | GoogleTV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Вага з підставкою | 9.3 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 58 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, батарейки, кабель живлення, підставка, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+ |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1111x654x88 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1111х674х260 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 17 302 ₴












