Яскраві відчуття від перегляду із надчіткою картинкою Закохайтесь у контент із телевізором 4K UHD LED. Його процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для підвищення чіткості, насиченості кольорів та плавності руху. Зручний пошук. TITAN OS Оцініть швидкий пошук потрібного контенту з новою платформою Smart TV – TITAN OS. Полюбляєте серіали? Продовжуйте перегляд з місця, де закінчили минулого разу. А якщо шукаєте новий контент, можете шукати за категоріями, наприклад, бойовики або драми, і дивитися рекомендації з різних сервісів потокового мовлення в одному розділі. Готовий для ігор. VRR та низька затримка з будь-якими консолями HDMI VRR дозволяє використовувати всі можливості консолі завдяки швидкому ігровому процесу та плавній графіці. Пульт із переробленого пластику. Екологічна упаковка Цей 4K телевізор UHD має стильний мінімалістичний дизайн і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлений з переробленого пластику, упаковка містить перероблений картон стандарту FSC, а друковані матеріали нанесені на перероблений папір. Легко підключається до мереж розумного будинку Цей телевізор 4K LED легко впишеться у будь-яку конфігурацію розумного будинку. Проста сумісність із Matter та Control4 дозволять легко інтегрувати його в поточну мережу розумного будинку. Dolby Atmos для кінематографічного звучання Dolby Atmos дозволяє поринути в контент завдяки ефекту об’ємної звукової сцени. Від космічних кораблів над головою до тихих кроків за спиною відчуйте себе в епіцентрі подій. Привабливі дизайн. Сумісно з Matter та Control4.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 10.6 кг |
| Вага з підставкою | 10.8 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 82 Вт |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Titan |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1227х720х88 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1227х740х260 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 18 226 ₴












