
Монітор MSI 27" MAG 276CF E20 VA Black Curved 200Hz
6 482 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAG 276CF E20
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь захоплюючими іграми з ігровим монітором MAG 276CF E20. Він оснащений панеллю з роздільною здатністю 1920x1080 (FHD), частотою оновлення 200 Гц та швидким часом відгуку 0,5 мс (GtG). Монітор підтримує HDR, покращуючи деталізацію зображення за рахунок регулювання контрастності та тіней. Вигнутий ігровий монітор MSI MAG 276CF E20, призначений для жанрів змагань FPS, RPG/MMORPG від першої особи та симуляторів польотів/перегонів, виводить казуальні ігри на новий рівень, змушуючи гравців бачити далі гри. Панель Rapid VA – забезпечує час відгуку 0,5 мс (GtG, хв.), оптимізує кольори та яскравість екрану. Частота оновлення 200 Гц – швидша реакція з плавними кадрами. Час відгуку 0,5 мс (GtG, хв.) – усунення розривів екрана та нестабільної частоти кадрів. AI Vision – нова технологія AI Vision дозволяє не тільки виявити деталі у темних областях, але й підвищити загальну яскравість та насиченість кольорів. Менше синього світла – використовується програмне рішення для зменшення випромінювання у синьо-фіолетовій області спектра синього світла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.95 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.5x451.6x249.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 482 ₴






