
Монитор Dell 23.8" E2425HSM (210-BRDV) IPS Black 100Hz
6 156 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BRDV
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Поліпшений перегляд Відчуйте високу частоту оновлення 100 Гц під час роботи із сертифікованим TUV Rheinland 3-зірковим переглядом у поєднанні з ComfortView Plus. Висока частота оновлення Висока частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух. ComfortView Plus Мінімізуйте шкідливий вплив синього світла без шкоди для точності передачі кольору за допомогою постійно ввімкненої вбудованої ComfortView Plus від Dell. Подивіться різницю, коли ComfortView Plus допомагає знизити жовті відтінки, щоб забезпечити кращу точність передачі кольору, в порівнянні з результатами програмної технології Low Blue Light.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.66 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64x485.77x211.6 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 12.1 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 156 ₴






