
Монітор MSI 27" PRO MP273AW IPS White 100Hz
5 177 ₴
- Нет в наличии
- Код: PRO MP273AW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: Ідеальний розмір екрана 27 дюймів для програмування, кодування та дизайну веб-сайтів. Сертифікований TÜV дисплей захищає ваш зір і зберігає ваші очі здоровими. Технологія Anti-Flicker запобігає напрузі та втомі ваших очей. Технологія Less Blue Light PRO одночасно захищає ваші очі та зберігає яскраві кольори та деталізацію. Ергономічне програмне забезпечення Display Kit надає вам найзручніший інструмент, правильний колір і режим відображення під час щоденної роботи з ним. Панель класу IPS забезпечує приголомшливу чіткість екрана. Частота оновлення 100 Гц забезпечує кращі враження від перегляду. Зберігайте гнучкість для різних пристроїв за допомогою кількох джерел вхідного сигналу: DisplayPort, HDMITM і D-Sub (VGA). Стандартний монтажний дизайн VESA. Завжди дозволяйте вам приєднуватися до онлайн-конференції за допомогою вбудованих динаміків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5х462.6х181 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 177 ₴









