
Планшет Blackview Tab 70 WiFi 8/128GB Blue
4 832 ₴
- Нет в наличии
- Код: Tab 70 WiFi 8/128GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чисте задоволення у ваших руках Відчуйте захоплення від Tab 70 WiFi – гладкого, тонкого та мінімалістичного. Його шовковисте відчуття, стильний зовнішній вигляд та мікровигнуті краї легко зроблять ваш цифровий спосіб життя яскравішим. 10,1-дюймовий HD+ дисплей Візуалізація, яка вау! Оцініть стильний та яскравий 10,1-дюймовий дисплей HD+ на Tab 70 WiFi! Завдяки чіткому зображенню та яскравим кольорам ваш контент оживе, як ніколи раніше. Приготуйтеся до захоплюючого враження від перегляду, яке зачаровує ваші очі. 3 режими комфорту для очей Спеціально для здоров’я ваших очей Tab 70 WiFi має кілька режимів комфорту для очей, які подбають про здоров’я ваших очей. Режим нічного освітлення забезпечує тепліші кольори вночі, щоб вам було легше заснути; Багаторівневий темний режим знижує навантаження на очі; Відновіть справжність читання газети або есе за допомогою режиму читання, який створює формат, подібний до Kindle. Підтримка Widevine L1 Disney+/Прайм Відео/Hulu Завдяки підтримці Widevine L1 ви можете отримати доступ до потокового відео 1080P Full HD на таких платформах, як Disney+, Amazon Prime Video та Hulu. Не бійтеся пропустити новітні епічні науково-фантастичні фільми, бойові фільми або захоплюючі жахливі фільми, звільнившись від високого тиску повсякденної роботи та навчання. Подвійні динаміки зі Smart-K Огорніть себе чудовим звуком Насолоджуйтесь захоплюючим стереозвуком завдяки подвійним динамікам Tab 70 WiFi та технології Smart-K. Підвищіть рівень своїх розваг завдяки насиченому динамічному звуку та насолоджуйтесь цим слуховим святом. Технологія Wi-Fi 6 Зробіть затримку справою минулого Завдяки передовій технології WiFi 6, що використовується в Tab 70 WiFi, потокова передача стала набагато кращою, і ви можете насолоджуватися фільмами 8K, завантажувати і вивантажувати великі файли, а також грами, що швидко реагують - і все це без буферизації. Насолоджуйтесь надійним покриттям від вашого гаража до другого поверху та забезпечуйте надшвидке з’єднання. Масивна батарея ємністю 6580 мАг Прощайте, проблеми з акумулятором Відчуйте неперевершену потужність потужного акумулятора Tab 70 WiFi ємністю 6580 мАг, який дозволить вам працювати весь день, не пропускаючи жодної секунди. Попрощайтеся із занепокоєнням про батарею та вітайте нескінченні розваги, продуктивність та зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 520.5 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 4 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 5 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Rockchip RK3562 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 246.5 х 163 х 9.9 мм |
| Серия | Blackview Tab 70 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 832 ₴





