
Планшет Blackview Tab 80 8/128GB 4G Dual Sim Green
5 158 ₴
- Нет в наличии
- Код: Tab 80 8/128GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тонка 7,5 мм і легка вага 484 г Тонкий. Світло. Оглушливий. Blackview Tab 80 не тільки відповідає, але й перевершує всі очікування щодо естетичного дизайну: від кропіткої піскоструминної обробки та анодування міцної задньої панелі з алюмінієвого сплаву до невимушеної стильної плескатої рами. Завдяки тонкому профілю (всього 7,5 мм) та невеликій вазі (484 г) він досягає вершини портативності. Великий 10,1-дюймовий дисплей Стати свідком пишноти на винятковому екрані Приготуйтеся здивуватися моменту, коли ваш погляд впаде на великий 10,1-дюймовий HD-дисплей Blackview Tab 80. Завдяки широким кутам огляду, винятковій передачі кольорів і вражаюче яскравим деталям ви будете зачаровані незалежно від того, захоплені ви улюбленими телешоу або захоплюючими іграми. Підтримка Widevine L1 Почніть свою свободу від перегляду запою Пориньте в море безперервних веселощів після довгої робочої зміни, щоб отримати доступ до Hulu, Disney+ або Amazon Prime Video у чудовому дозволі 1080P на Tab 80. Завдяки підтримці Widevine L1 ви не пропустите жодного трендового контенту, навіть вашого коханого. найкращі телепередачі або останні кінематографічні релізи. Подвійні динаміки Smart-K BOX Подвійний звук, подвійне захоплення Розширте свою слухову подорож за допомогою двох динаміків Smart-K BOX Tab 80. Він ретельно формує бездоганний, точно налаштований звук без будь-яких переривань, поки ви граєте, насолоджуєтеся симфонічною величчю і поринає в кінематографічний запал фільмів. Масивна батарея ємністю 7680 мАг Зарядіть свій день акумулятором більшої ємності Чи це вирішальна робоча зустріч або важлива гра, масивна батарея Tab 80 ємністю 7680 мАг забезпечує тривалу роботу, яка виходить далеко за межі одного дня використання, позбавляючи вас від занепокоєння з приводу батареї в ці критичні моменти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7680 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 484 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241 x 156 x 7.5 мм |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 158 ₴


