
Планшет Blackview Tab 60 6/128GB 4G Dual Sim Blue
4 658 ₴
- Нет в наличии
- Код: Tab 60 6/128GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акуратність та портативність Вага Tab 60 всього 338 г – це робить його неймовірно компактним та зручним у щоденному використанні. Текстурна задня поверхня, пласкі рамки та заокруглені кути роблять цей планшет елегантним та привабливим для очей. Оптимальні розміри Потрібно опрацювати інформацію чи редагувати багато відео, але вам це не зручно робити на маленькому екрані телефону чи громіздкому планшеті? Тоді Blackview Tab 60 ідеальний варіант для вас. Він має HD дисплей з діагоналлю 8.68 дюймів, який ідеально підійде для роботи та навчання. Керуйте планшетом однією рукою та залишайтесь мобільними. Акустичний звук Smart-K Dual Box Blackview Tab 60 обладнаний подвійними динаміками, які чітко налаштовані для покращеної деталізації та створення відчуття присутності в кінотеатрі чи концертному залі. А високі частоти та потужні баси будуть приємним доповненням при прослуховуванні музики. Гібридний слот під SIM-карти Будьте мобільними не лише завдяки компактним розмірам Blackview Tab 60, а й завдяки функції підтримки SIM-карти. Дзвоніть, надсилайте повідомлення, оновлюйте статуси в соціальних мережах та орієнтуйтесь за допомогою онлайн-карт незалежно від того де ви перебуваєте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Голубой |
| Разрешение экрана | 1340x800 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6050 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 338 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 8.68" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 211.7 х 124.4 х 8.4 мм |
| Серия | Blackview Tab 60 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 658 ₴






