
Кронштейн ATG W2450IB (4820276050167) (VESA300х200)
733 ₴
- В наличии
- Код: 4820276050167
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Похиле кріплення для РК-телевізорів. Діагональ: 24"-50" Кут нахилу: 0°~+10° Навантаження: до 30 кг Відстань від стіни: 40 мм VESA: від 100х100 до 300х200 мм Колір: чорний Необхідні кріплення для встановлення в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATG |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 40 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 0/10° |
| Угол поворота | - |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 300х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 24" - 50" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 733 ₴









