
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL)_EU
5 978 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHR9195GL_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Watch S4 - це розумний годинник Xiaomi з 1.43-дюймовим круглим AMOLED-дисплеєм, виконаний у класичному та елегантному дизайні з чорним алюмінієвим корпусом, водонепроникністю 5 АТМ, ремінцем з фтореластомера та змінним безелем. Звичайно, Xiaomi Watch S4 позиціонується як інноваційний пристрій для моніторингу здоров’я з розширеними спеціальними спортивними режимами та оптимізованим алгоритмом моніторингу серцевого ритму, а також багатьма іншими функціями, про які ми докладно розповімо нижче. Вишуканий дизайн з рамою з алюмінієвого сплаву та PVD-покриттям Насамперед, Xiaomi Watch S4 підкорюють елегантним та преміальним дизайном, який може похвалитися рамкою з алюмінієвого сплаву та вишуканою обробкою з технологією PVD. Цей удосконалений процес нанесення покриття забезпечує вишукану текстуру та деталізацію з високим глянцем у поєднанні з матовою обробкою. Зрізаний кут не тільки покращує естетику, а й робить годинник візуально тоншим і вже. Змінний безель 2.0, що швидко встановлюється, та ексклюзивні циферблати Тим часом, змінний безель 2.0, що швидко встановлюється, забезпечує безліч оптимізацій в структурі і матеріалах в порівнянні з його попередником Xiaomi Watch S3. Хоча на додаток до універсальності дизайну, розумний годинник Xiaomi Watch S4 дозволяє активувати ексклюзивні циферблати з певними функціями, адаптуючись до ваших уподобань за допомогою унікального дотику до налаштування. Заводна головка, що обертається, для зручної навігації та швидкого доступу до віджетів. І це ще не все: розумний годинник Xiaomi S4 оснащений обертовою заводною головкою, яка дозволяє легко переміщатися по екрану і швидко отримувати доступ до улюблених віджетів. У поєднанні з удосконаленою системою HyperOS 2.0 взаємодія стає ще більш плавною, а операції — більш швидкими, що оптимізує повсякденний досвід користувача. 1.43-дюймовий AMOLED-дисплей з піковою яскравістю 2200 ніт Дивлячись на передню частину Xiaomi Watch S4, ми бачимо чудовий 1.43-дюймовий дисплей AMOLED останнього покоління. Максимальна яскравість становить 2200 ніт, що гарантує виняткову видимість навіть на свіжому повітрі. Подвійний мікрофон з шумоподавленням для кришталево чистого звуку при дзвінках До цього додається система шумоподавлення з двома мікрофонами, яка значно покращує якість дзвінків по Bluetooth в порівнянні з попередньою моделлю, роблячи їх чіткішими і різкішими навіть у шумній обстановці. Розширений моніторинг фітнесу та гарного самопочуття Продовжуючи, слід зазначити, що ці розумні годинники Xiaomi включають розширені функції з охорони здоров’я, такі як фірмовий алгоритм, що підвищує точність моніторингу серцевого ритму. Він також дозволяє провести медичний огляд одним клацанням миші, виявити порушення ритму сну та пропонує курси з тренування дихання. Розширений професійний спортивний режим Нарешті, Xiaomi Watch S4 створені для вимогливих спортсменів, оскільки вони оснащені функцією розпізнавання пози під час бігу, що дозволяє проводити детальніший та ефективніший аналіз ваших тренувань. Він також включає функцію виявлення падіння в режимі катання на лижах, що забезпечує додаткову безпеку під час занять спортом із високим ризиком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 486 мАг |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | є |
| Будильник | є |
| Вес | 44.5 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | фторкаучук |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | Hyper OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 140 - 210 мм |
| Розміри корпусу | 47.3 х 47.3 х 12 мм |
| Серія годинників | Xiaomi Watch S4 |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 15 днів |
Информация для заказа
- Цена: 5 978 ₴




