
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Obsidian Black (BHR9389GL)_EU
3 917 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHR9389GL_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Використовуючи передову технологію вакуумної герметизації для створення вражаюче тонкого 2-міліметрового чотирикутного безелю та 2,07-дюймового AMOLED-дисплея, Redmi Watch 5 може похвалитися винятковими візуальними характеристиками. Висока частота оновлення 60 Гц Відчуйте чудові візуальні ефекти Удосконалений великий екран, виготовлений з високолюмінесцентних матеріалів, забезпечує покращені враження від перегляду навіть під прямим сонячним промінням. Нові циферблати Нові способи самовираження Відкрийте для себе вибір із більш ніж 200 персоналізованих циферблатів або налаштуйте свій годинник за допомогою портретів. Покажіть свої улюблені фотографії та дайте своїй індивідуальності проявитись. Музика на вашому зап’ясті Насолоджуйтесь ритмом у будь-який час Просто підключіть годинник до навушників, щоб насолоджуватися супутнім ритмом під час тренувань на відкритому повітрі. Насолоджуйтесь миттєвою музикою в будь-який час без використання телефону. Лінійний двигун Удосконалені вібрації Завдяки більш ніж 20 різним шаблонам вібрації ви можете насолоджуватися більш інтуїтивним досвідом із тактильним зворотним зв’язком від лінійного двигуна.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 550 мАг |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 33.5 г кг |
| Встроенная память | 164 МБ |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 2.07" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 432 х 514 |
| Розмір ремінця | 135 - 205 мм |
| Розміри корпусу | 47.5 х 41.1 х 11.3 мм |
| Серія годинників | Xiaomi Redmi Watch 5 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 24 днів |
Информация для заказа
- Цена: 3 917 ₴






