
Моноблок HP ProOne 440 G9 (6D375EA) Black/Silver
29 186 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6D375EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HP ProOne 440-G9 - це персональний моноблок з екраном 23,8 дюйма та роздільною здатністю FHD IPS AG, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Його стильний та компактний дизайн робить його ідеальним рішенням для робочого оточення. Комп’ютер виготовлений відомим брендом HP, що гарантує надійність та високу якість. Моноблок обладнаний інноваційними технологіями для продуктивної роботи, а його IPS-екран забезпечує широкі кути огляду та високу якість кольорів. Продуктивність і портативність Оцініть виняткове поєднання високої продуктивності та швидкості завдяки процесору Intel Core 12-го покоління, який дає змогу швидко й надійно підключати, запускати і створювати. Автоматичне відновлення мікропрограми після атак Достатньо потужна атака на мікропрограму може повністю вивести комп’ютер із ладу. Компанія HP створила BIOS із самовідновленням, яка захищає комп’ютер від зловмисників. Ця технологія, яка називається HP Sure Start 6-го покоління, автоматично виправляє помилки в BIOS, спричинені зловмисним програмним забезпеченням, руткітами та пошкодженнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 12500T |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| DisplayPort | є |
| HDMI | є |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.0 - 4.4 ГГц |
| Вес | 7.77 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3x379.4x225 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | 120 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD + HDD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 29 186 ₴









