Стабілізатори напруги серії ТСА забезпечують надійну роботу комп"ютерної та іншої електронної техніки при зниженні або підвищенні напруги електромережі там, де не потрібна батарейна підтримка. Компактний корпус стабілізатора вміщує 4 вихідні євророзетки на задній панелі із захистом від проникнення сторонніх предметів. Крім того, всі вихідні розетки забезпечені заземленням для гарантії безпечної експлуатації обладнання. Для захисту від перевантаження і короткого замикання на виході передбачений автоматичний вимикач. Після усунення причини проблеми вимикач легко повертається у вихідний стан одним натисканням. Триступенева індикація відображає робочий стан стабілізатора - нормальний, зниження або підвищення напруги електромережі. Стабілізатори напруги серії ТСА мають високу навантажувальну здатність при мінімальному рівні шумів, що дозволяє експлуатувати захищену техніку в умовах низької якості напруги електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 1.8 кг кг |
| Выходное напряжение | 195-250 В |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вихідні роз'єми | розетка |
| Вольтметр | відсутній |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 0-95 % |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | немає |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для котлів | Да |
| Для побутової техніки | Да |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон вхідної напруги | 187-276 В |
| Предохранитель | Автоматичний запобіжник, що повертається |
| Захист від високовольтних імпульсів | є |
| Захист від зниженої напруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Защита от перегрева | немає |
| Защита от помех | немає |
| Захист від підвищеної напруги | є |
| Клас пило- та вологозахисту | IP20 |
| Кількість вихідних роз'ємів | 4 |
| Кількість ступенів стабілізації | 3 |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність номінальна, Вт | 1000 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Похибка стабілізації | 10 % |
| Розміри виробу, мм | 123 х 102 х 136 мм |
| Ручка для переноса | немає |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 586 ₴





