
Моноблок Asus E1600WKAT-BMR065M (90PT0391-M00Z50) Black
27 890 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90PT0391-M00Z50
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS E1600WKAT створений, щоб стати вашим універсальним та продуктивним діловим партнером. Моноблок з 15,6-дюймовою мультисенсорною панеллю, тихим безвентиляторним дизайном та зручними можливостями підключення задовольнить будь-які потреби. Він також підвищує очікування завдяки джерелу безперебійного живлення (ДБЖ) для захисту ваших завдань і даних, що робить моноблок настільки ж надійним, як і продуктивним. ASUS E1600WKAT оснащений найновішим процесором Intel Celeron, забезпечуючи ефективну продуктивність за доступною ціною для задоволення будь-яких потреб бізнесу. А завдяки 15,6-дюймовому сенсорному ємнісному екрану з 10 точками введення моноблок акуратно поміститься на прилавку в магазині або на стійці реєстрації в лікарні — або навіть повіситься на стіну завдяки стандартному кріпленню Vesa. ASUS E1600WKAT має безвентиляторну конструкцію для безшумної роботи із чудовою енергоефективністю. Завдяки системі кондуктивного охолодження E1 Aio усуває шум вентилятора та швидко розсіює тепло, що робить його ідеальним для багатьох спеціалізованих програм, таких як охорона здоров’я, роздрібна торгівля та багато іншого. Ця конструкція також підвищує довговічність за рахунок зменшення циркуляції пилу та мінімізує експлуатаційні витрати, забезпечуючи рентабельність та довговічність для будь-якого комерційного підприємства.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | N4500 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.1 - 2.8 ГГц |
| Вес | 4.9 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 366х247х150 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардридер | 2 в 1 |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | є |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 890 ₴



