Отримуйте максимальне задоволення від улюблених розваг з неймовірним 4К зображенням та додатково покращеним звучанням з Thomson Google TV 50" QLED Pro. Частота оновлення 144 Гц забезпечує плавне зображення, що ідеально підходить для динамічного контенту, наприклад, бойовиків, спортивних фільмів та ігор. Ця функція зменшує розмиття руху та затримку відображення, забезпечуючи максимально комфортний перегляд та ігровий досвід. Завдяки передовій технології Quantum Dot, QLED-дисплей забезпечує збалансовану яскравість, вражаючу контрастність і розширений діапазон кольорів. Кожен відтінок набуває нового життя, зображення набуває глибини і насиченості. Роздільна здатність 4K Ultra HD дозволяє розглядати кожен кадр як окрему картину. Технологія Dolby Vision додає яскравості кожній сцені, забезпечуючи точну передачу кольору для надзвичайно реалістичних зображень. Динамічний звук Dolby Atmos переносить вас у середину подій, надаючи атмосферну глибину кожному звуку. Занурюйтесь в кришталево якісне зображення формату 4K UHD, яке видає кожну деталь завдяки вищій роздільній здатності, вчетверо більше за Full HD. Технологія HDR10 додає глибину кожній сцені за рахунок насичених контрастів і балансованої яскравості, забезпечуючи точне відтворення кольорів і реалістичну якість зображення. Ергономічний пульт дистанційного керування з підсвічуванням гарантує зручне управління при слабкому освітленні. З кнопкою FAVORITE ви швидко отримаєте доступ до улюблених програм, а вбудований Google Assistant дозволяє керувати телевізором голосовими командами. Знаходьте улюблені фільми, отримуйте рекомендації та керуйте сумісними смарт-пристроями - все це з легкістю за допомогою голосу. Скористайтеся більш зручним розміщенням завдяки центральній поворотній підставці та покращуйте свої враження від перегляду. Спеціальна конструкція дозволяє без зусиль повертати телевізор на 30 градусів, надає можливість переглядати ТB під зручним кутом. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову, ефірну або кабельну антену, забезпечуючи безперешкодний доступ до всіх доступних каналів без потреби в додатковому обладнанні. Насолоджуйтеся різноманітністю розваг та неймовірною якістю з телевізором Thomson Google TV 50" QLED Pro.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | GoogleTV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | ACC, FLAC, MP3, WAV |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 13 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | 3GP, AVI, FIV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBN |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI+ |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1111х643х75 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1111х676х281 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | QLED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | JPG, PNG, BMP, GIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 20 546 ₴












