
Телевізор Thomson Google TV 43" UHD 43QG7C14
18 354 ₴
- Нет в наличии
- Код: 43QG7C14
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення 144 Гц Частота оновлення 144 Гц забезпечує надзвичайно плавний рух та чітке зображення, що робить її ідеальною для високошвидкісних ігор та динамічних екшн-сцен. Завдяки значному зменшенню розмиття під час руху та покращеному відгуку вона підвищує загальний комфорт та якість перегляду ігрового контенту. DOLBY ATMOS Технологія Dolby Atmos створює багатовимірне звукове середовище на сумісних аудіосистемах, що оточує вас та робить вас центром подій. З точним розташуванням звуку та підвищеною чіткістю, Dolby Atmos забезпечує захоплюючий досвід прослуховування, що змінює ваше сприйняття музики, фільмів та ігор. 4K UHD + DOLBY VISION Dolby Vision покращує ваше враження від перегляду завдяки яскравому зображенню, що вражає своїми кольорами, контрастом та яскравістю. Ця технологія гарантує, що кожна сцена відтворюється з насиченими деталями та глибиною, роблячи ваші розваги максимально реалістичними та захоплюючими. Голосове керування За допомогою Google Assistant ви легко орієнтуєтеся та керуєте телевізором лише голосом. Насолоджуйтесь безперервною інтеграцією з розумним будинком, можливістю відтворювати музику, шукати фільми або відкривати програми за допомогою зручних голосових команд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | GoogleTV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 10 кг |
| Вага з підставкою | 10 кг |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 51 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Контрастность | 4000:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, CI+ |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 957x556x89 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 957x587x281 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | QLED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 320 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 18 354 ₴











