
Cмарт-годинник Media-Tech Active-Band MT870 Genua
1 492 ₴
- Нет в наличии
- Код: MT870
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеальний компаньйон для тренувань Смарт-годинник Media-Tech ACTIVEBAND GENUA MT870 – ідеальне рішення для активних людей, що дозволяє постійно контролювати свою активність. З ним ви можете рахувати кроки, перевіряти пройдену відстань та кількість калорій, щоб ще більше мотивувати себе до тренувань. Він також має функцію нагадування про рух, яка повідомить вас, коли настане час трохи рухатися. Розмовляйте за допомогою смарт-браслету Щоб не пропустити важливий дзвінок, не обов'язково носити телефон! За допомогою BT Calling можна приймати та здійснювати дзвінки зі свого смарт-браслету. Це можливо завдяки вбудованому мікрофону та динаміку, які роблять розмову так само комфортним, як через ваш смартфон. Все, що потрібно зробити це створити пару ACTIVEBAND GENUA MT870 з вашим телефоном, щоб використовувати цю функцію. Завжди в курсі подій Завдяки повідомленням на екрані смарт-годинника Activeband GENUA MT870 ви не пропустите жодного важливого текстового повідомлення, а також дізнаєтеся повідомлення в соціальних мережах. Ви також можете підключити його до камери вашого смартфона і просто потрясти зап'ястям, щоб зробити фото на телефон. Додатковою цікавою функцією є вібрація, яка сповіщає вас, коли ви знаходитесь далеко від телефону. Здоров'я під контролем Смарт-годинник дозволяє не тільки відстежувати вашу активність, але й ключові функції організму, включаючи пульс, кров'яний тиск і насиченість крові киснем, щоб ви могли швидко помітити будь-які зміни. Він також дасть вам знати, як довго та ефективно ви спите щоночі, допомагаючи вам забезпечити здоровий сон. Стабільне з'єднання Смарт-годинник Activeband GENUA MT870 підтримує Dual Bluetooth 5.0 і 5.0, тому вони без проблем підключаються до пристроїв на Android та iOS. Годинник сумісний з Android 5.0 або пізнішої версії та iOS 9.2 або пізнішої версії, тому вони без проблем підключаються до більшості смартфонів. Зовнішній вигляд, пристосований до вас Дизайн смарт-годинника Activeband GENUA MT870 не тільки функціональний, але і дуже естетичний. Він оснащений круглим TFT-екраном, на якому можна налаштувати графічний дисплей відповідно до свого стилю. Його дизайн можна змінити за лічені секунди та адаптувати до нагоди та вашого настрою – вибирайте з класичного, мінімалістичного, спортивного та художнього циферблатів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Media-Tech |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 180 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 43 г кг |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP67 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.3" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 240 x 204 |
| Розмір ремінця | 225 мм |
| Розміри корпусу | 53 х 51 х 12 мм |
| Серія годинників | Media-Tech Active-Band |
| Стекло | Chemically Strengthened Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тонометр | є |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 20 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 492 ₴











