
Джерело безперебійного живлення 650VA-PS, Lin.int., AVR, 4 x евро, пластик
2 345 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP2415
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LP 650VA-PS - лінійно-інтерактивний дбж, по суті, є резервним джерелом живлення. Цей пристрій головним чином призначається для безперебійного живлення різних технічних пристроїв і електроніки, і необхідно при аварійному або раптовому відключенні основного мережного електроживлення. Безперебійний ups LP 650VA-PS (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 390 Вт, вхідна напруга 162-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP 650VA-PS передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки після UPS. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний дбж LP 650VA-PS - це оптимальне і доступне по вартості рішення. У тому випадку, якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором потрібної моделі ибп/ups, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний дбж у відповідності з вашими потребами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7.5 Агод |
| Вес | 4.6 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 180х95х272 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 345 ₴





