
Кронштейн X-Digital Steel ST215 Black (VESA200х200)
413 ₴
- Нет в наличии
- Код: ST215
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настінне кріплення для РК-телевізорів. Алюмінієві деталі із стильною гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість. Кронштейн з можливістю нахилу - 15 ° вниз / + 3 ° вгору. Діагональ екрану: 17-32 дюйми. Максимальне навантаження: 35 кг. Мінімальна відстань від стіни: 4 см. Кут нахилу: -15 ° / +3 °. Набір для кріплення у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 46 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-3° |
| Угол поворота | - |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 413 ₴




