
Кронштейн X-Digital PLB136L Black (VESA600х400)
1 512 ₴
- Нет в наличии
- Код: PLB136L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-DIGITAL PLB136L Black - це похило-поворотне кріплення для телевізорів. Похило-поворотний кронштейн для телевізора добре підійде для приміщень зі складною геометрією. Помістивши кронштейн для телевізора на стіну, ви зможете змінювати положення телевізора у вертикальній площині і зможете спостерігати екран під різними кутами. Похило-поворотне настінне кріплення для телевізора особливо зручно використовувати в приміщеннях, де багато сонячного світла, який заважає комфортному перегляду улюбленого телеканалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 56 - 602 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +2/-12° |
| Угол поворота | 180° |
| Количество степеней свободы | 4 |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 65" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴







