
Кронштейн X-Digital Steel SF405 Black (VESA600х400)
539 ₴
- Нет в наличии
- Код: SF405
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-DIGITAL STEEL SF405 Black - це пристінне кріплення для телевізорів діагоналлю, яке практично впритул «притискається» до стіни. Таке кріплення для телевізора стане відмінним рішенням, якщо у вас є можливість встановити телевізор в оптимальному для перегляду місці, і при цьому відсутня необхідність в зміні кута нахилу екрану. Фіксований кронштейн для телевізора займає мінімум місця, що дуже важливо для маленьких кімнат. Встановити фіксований кріплення для телевізора на стіну рекомендується з невеликим проміжком, для циркуляції повітря і кращого охолодження деталей телевізора, що продовжить термін його служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 35 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 40" - 65" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 500x350 мм, 500x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴



