Яскравий перегляд із надчітким зображенням Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому телевізорі 4K (UHD) LED. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для відтворення надчіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви щоразу отримуватимете найкращі враження від перегляду. Легко знаходьте те, що шукаєте. TITAN OS Ви швидко знайдете потрібний контент на нашій новій розумній телевізійній платформі TITAN OS. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд безпосередньо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати такі жанри, як бойовик або драма, і отримувати пропозиції усіх найкращих потокових сервісів в одному місці. Dolby Atmos для кінематографічного звуку Dolby Atmos занурює вас у глибину, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, чи це космічні кораблі, що пролітають над головою, чи тихі кроки, що лунають позаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій. Чудовий варіант для ігор. VRR і низька затримка вводу на будь-якій консолі HDMI VRR дозволяє вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Налаштування низької затримки вводу активується автоматично, коли ви вмикаєте консоль. Пульт дистанційного керування з переробленого пластику. Відповідальне пакування Цей телевізор 4K UHD має елегантний стриманий вигляд, який підійде практично до будь-якого інтер’єру. Пульт дистанційного керування виготовлено з переробленого пластику, упаковку – з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вкладиші – з переробленого паперу. Легко підключається до мереж «розумного» дому Цей світлодіодний телевізор 4K підходить для будь-якого розумного дому. Повна сумісність із Matter і Control4 означає, що ви можете легко інтегрувати свій телевізор у наявну мережу розумного дому. Привабливий дизайн. Сумісність із Matter і Control4.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Вага з підставкою | 9.3 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 807 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Titan |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1111x654x88 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1111x674x260 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 16 219 ₴











