
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 (F0HQ002VUO) Luna Grey
27 092 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0HQ002VUO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ARR9 поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 27 дюйма з роздільною здатністю 1920 x 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору AMD Ryzen, оперативній пам’яті DDR5 та SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7335U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 1 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 3.0 - 4.3 ГГц |
| Вес | 7.1 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.72x473.16x192 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 135 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 092 ₴









