
Кронштейн X-Digital Steel SF305 Black (VESA400х400)
436 ₴
- Нет в наличии
- Код: SF305
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-DIGITAL STEEL SF305 Black - це пристінне кріплення для телевізорів діагоналлю, яке практично впритул «притискається» до стіни. Таке кріплення для телевізора стане відмінним рішенням, якщо у вас є можливість встановити телевізор в оптимальному для перегляду місці, і при цьому відсутня необхідність в зміні кута нахилу екрану. Фіксований кронштейн для телевізора займає мінімум місця, що дуже важливо для маленьких кімнат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 20 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | Нет |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 200х300 мм, 300х300 мм, 300х400 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 436 ₴


