
Кронштейн X-Digital Steel SA245 Black (VESA200х200)
695 ₴
- Нет в наличии
- Код: SA245 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настінний кронштейн для РК / плазмових телевізорів з можливістю повороту на 180 ° (до 90 ° в кожну сторону в залежності від діагоналі ТВ) і нахилу до 15 ° вниз / вгору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 100 - 393 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | Нет |
| Количество степеней свободы | 3 |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 17" - 32" |
| Рекомендуемая диагональ | 17" - 32" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴


