
Корпус Cougar MX110 RGB Black без БЖ
1 717 ₴
- В наличии
- Код: MX110 RGB
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MX110 RGB — ідеальний корпус Mid-Tower для початкового ПК або додаткової системи, призначеної для більш легких ігор та повсякденних програм. Ідеально, якщо вам потрібна не потужна машина, а надійна продуктивність у простій збірці. Потужність охолодження Попередньо встановлені 3x 120-мм вентилятори RGB з фіксованим режимом спереду і додатковий 120-мм вентилятор RGB ззаду охолоджують вашу систему "з коробки", надаючи їй стильний вигляд, який можна розширити до 6x 120-мм вентиляторів. Підтримка водяного радіатора до 240 мм АБО повітряного охолодження висотою до 158 мм гарантує, що ваша установка буде підтримувати оптимальну температуру навіть за високого навантаження. Графічні можливості Корпус MX110 RGB, що містить графічний процесор до 305 мм, більш ніж придатний для зборок, орієнтованих на продуктивність. Сумісність з материнською платою MX110 RGB сумісний з материнськими платами Mini-ITX, M-ATX та ATX: вся гнучкість, необхідна для вашої збірка. Ємність для пам’яті Варіанти зберігання даних: підтримка двох твердотільних накопичувачів (SSD) і жорстких дисків (HDD) по 2х 2.5 дюйми та 2х 3.5 дюйми або конфігурація тільки з чотирма твердотільних накопичувачами по 2.5 дюйми, що дозволяє вам розширювати ємність сховища
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 452 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм / 240 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 200 x 452 x 360 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 717 ₴











