Якщо у вас мало часу на приготування їжі, то Ninja ON400EU дуже вдале рішення. Скороварка швидко створює ароматні страви з 10 функціями і може похвалитися інноваційними технологіями, які зроблять продукти ще смачнішими та здоровішими. Система швидкого приготування Використовуйте режим «Швидке приготування», щоб аерогриль з парою допомогли створити ніжні овочі, спагетті, крупи та хрумкі ніжки. 90% поживних речовин буде збережено з паровим способом обробки, а також страви будуть насичені вологою. Як бонус ви отримаєте відмінну карамелізацію та скоринку з регульованим піддоном Cook & Crisp. Функції швидкого приготування Speedi Meals: гарантує блискавичну швидкість обробки круп, м’яса, овочів та риби. Паровий аерогриль: отримайте соковиті всередині та хрумкі зовні страви, навіть якщо ви використовуєте заморожені котлети або картопля фрі. Випікання на пару: підійде для пишної випічки та пікантних страв. На пару: готуйте все: від фрикадельок до пельменів. Функції аерогрилю Аерогриль Air Fry – застосовуйте до 75% менше олії та ласуйте неймовірними стравами, від риби, смачних курячих крилець, чіпсів до гамбургерів, картоплі фрі та сосисок. Навколо продукту буде рівномірно циркулювати надгаряче повітря, надаючи золотистої скоринки і видаляючи зайву вологу. Гриль: карамелізуйте мариноване філе з верхнім нагрівальним елементом, відмінно підійде для шашликів та баклажанів. Випікання/смаження: скороварка в ролі духовки гарантує соковите м’ясо, неймовірний чізкейк і пиріг. Дегідратація - Створюйте овочеві чіпси, сухофрукти, в’ялене м’ясо і навіть сушені трави. Обсмаження/пасирування: використовуйте нижнє нагрівання, щоб смажити овочі, рибу та інші продукти. Повільне приготування: нехай свинина розм’якне, готуючись за нижчої температури довгий час. Зручне використання Легко мийте пристрій із антипригарним покриттям, комплектуючі підходять для посудомийок, а також у вашому розпорядженні параметр Steam для внутрішнього очищення. З книгою рецептів від шеф-кухаря завжди будуть смачні ідеї, які можна легко реалізувати. Додатково скористайтесь Speedi Meal Builder – для цього зайдіть на ninjatestkitchen.com/speedimealbuilder, додайте інгредієнти з холодильника та отримайте ідеальний рецепт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Количество программ приготовления | 10 |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка ON400, перегородка для чаші Cook & Crisp, чаша об'ємом 5,7 л, конденсатозбірник, інструкція |
| Вес | 6.5 кг кг |
| Выпечка | є |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Цвет корпуса | нержавіюча сталь/сірий |
| Объем | 5.7 л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Программы | смаження на парі, випікання на парі, приготування на парі, гриль, обсмажування до хрусткої скоринки, випікання/смаження, зневоднення/дегідратація, смаження/сотейник, повільне приготування |
| Підтримка температури | немає |
| Розміри (В х Ш х Г) | 31 х 33 х 35 см |
| Розігрів | немає |
| Ручне налаштування | є |
| Потребляемая мощность | 1760 Вт |
| Таймер відтермінування приготування | відсутній |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Кнопочное |
| Фритюрница | є |
| Функція скороварки | є |
Информация для заказа
- Цена: 15 283 ₴












