МУЛЬТИ ПІЧ MAX З MАХ-CRISP ТЕХНОЛОГІЄЮ Фритюрниця яка готує швидко, смачно і з хрусткою скоринкою. ГОТУВАТИ З ФРИТЮРНИЦЕЮ NINJA AIR FRYER MAX ЛЕГКО І БЕЗПЕЧНО Ninja Air Fryer MAX - потужна портативна фритюрница, з якої ви зможете готувати смачні і корисні делікатеси без використання масла. Більше не потрібно йти в ресторан, щоб покуштувати улюблені страви, з Ninja Air фантазуйте і створюйте безліч апетитних страв максимально швидко. При цьому не потрібно контролювати всі процеси, вам досить задати потрібний режим, вибрати параметри і натиснути кнопку запуску.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Тип управления | Электронное |
| Объем чаши | 5.2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.2 кг кг |
| Габарити | 25 х 36 х 32 см |
| Гарантия | 25 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | відкидна |
| Количество программ | 7 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Мoдель | - |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1750 Вт |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, запікання овочів і м'яса, розморожування/розігрівання, сушіння |
| Рабочая температура | 40 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 6 353 ₴











