
Мультиварка Ninja Foodi SmartLid OL550EU
14 867 ₴
- В наличии
- Код: OL550EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Отримайте аж 11 функцій із технологічною скороваркою Ninja! Нехай вас більше не лякають складнощі у приготуванні найрізноманітніших страв, адже ця кухонна розумниця зробить все швидко та просто. Мультиварка Ninja Foodi дає вам необмежені можливості для створення страв з додатковим налаштуванням температури, а розумна кришка за допомогою слайдера автоматично розпізнає обрану функцію: Готуйте ніжні, соковиті страви. Нагріта пара швидко створює смачну їжу, від макаронів з овочами до курячих грудок і шматочків м’яса. Обирайте функцію обробки парою, щоб насолодитися делікатним морським окунем, ідеальним рисом чи корисними овочами. Займайтеся своїми справами, доки скороварка Ніндзя працює з функцією повільного приготування. А коли ви впораєтесь з роботою чи побутом, то отримаєте смачну вечерю. Цей параметр повільно готує їжу до 8 годин. Air Fry буквально повітрям просмажує сосиски, крильця та картоплю фрі з мінімумом олії або без неї зовсім. Смаження парою швидко приготує улюблену картоплю по-селянський та чіпси. Випікання парою відмінний вибір для курячих грудок, лосося з розмарином, свинячих котлет для бургерів. Випікання підійде для хліба, коржів, тістечок та десертів. Функція Обсмаження / Пасерування легко обробить ваш улюблений стейк перед основним приготуванням, карамелізує цибулю, підсмажить арахіс та підготує основу для соусу безпосередньо в скороварці. Гриль для соковитих котлет, ідеальних стейків, риби та ковбасок по-баварськи. Функція дегідратації (сушіння) дозволить акуратно висушити трави, м’ясо, фрукти та овочі. Створіть справжній корисний домашній йогурт з улюбленими ягодами та фруктами. Також бонусом ви отримаєте режим підтримання температури. Відмінні результати з функцією готування під тиском Якщо у вас мало часу, але є бажання поласувати хрусткою курочкою, то вмикайте в мультиварці режим приготування під тиском, аби найшвидше вона обробилася зсередини, а після застосовуйте технологію AirFry від Ninja. Тому ваш обід буде готовий на 70% швидше, та ще й з мінімумом олії. Скороварка також працює з замороженими продуктами. Технологія обсмаження парою AirFry Є кілька способів обсмаження їжі. Найпопулярніший, звісно ж, обробка в олії, проте вона одразу ж всотується в продукт, роблячи його більш калорійним та впливаючи на смак. Хочете отримати більше? Купуйте мультиварку Ninja! Функція AirFry обсмажує ваші крильця та картоплю фрі нагрітим повітрям, тому ви можете використовувати на 75% менше олії або зовсім без неї. І таким чином істинний смак та аромат із хрусткою золотистою скоринкою будуть тішити ваші смакові рецептори з Ninja. Кілька страв за один цикл Ще одна причина купити мультиварку-скороварку Ninja — це спеціальна двостороння решітка. Тому ви можете внизу розмістити гарнір, а зверху — запашну рибу. І зекономивши вдвічі більше часу на приготування отримати обидві страви для себе, гостей та родини. За один такий цикл ви отримаєте аж 6 порцій. З Ninja Foodi легко та просто Оскільки мутильварка Ніндзя має антипригарне покриття, то й проблем з очищенням не виникне. Тим більше її деталі можна помістити в посудомийку. А з книгою рецептів від шефкухаря, яку знайдете в комплекті, ви зможете щоразу дивувати себе, родину та гостей простими та смачними делікатесами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Объем | 6 л |
| Объем чаши | 6 л |
| Потребляемая мощность | 1460 Вт |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Количество программ приготовления | 11 програм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | мультиварка, оборотна підставка, кошик для фритюру Cook & Crisp, знімна підставка для кошика Cook & Crisp, чаша об'ємом 6 л, силіконове кільце, ємність для конденсату, гід зі швидкої навігації, інструкція, книга рецептів |
| Выпечка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | відстутня |
| Цвет корпуса | Серебристый/черный |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Программы | приготування під тиском, обсмажування на пару з конвекцією, запікання на пару, обсмажування до хрусткої скоринки, гриль, запікання, сушіння, обсмажування/пасерування, приготування на пару, повільне приготування, йогурт |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 41 x 39.1 x 39.8 см |
| Розігрів | немає |
| Ручне налаштування | немає |
| Таймер відтермінування приготування | відсутній |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | Сенсорное |
| Фритюрница | є |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 14 867 ₴








