
Корпус 1stPlayer T5-BK-4F1 Black без БЖ
1 849 ₴
- В наличии
- Код: T5-BK-4F1
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1stPlayer була заснована в Гуанчжоу у 2010 році з єдиною метою – створити унікальний та неповторний ігровий досвід для геймерів у всьому світі. За відносно короткий час 1stPlayer перетворився зі стартапу на відомого постачальника високопродуктивних та якісних периферійних пристроїв для геймерів у всьому світі. Прагнучи надати геймерам високопродуктивні периферійні пристрої та компоненти для ПК, 1stPlayer пропонує повний спектр продуктів для оснащення геймерів, моддерів та ентузіастів, включаючи блоки живлення, комп’ютерні корпуси, механічні клавіатури, ігрові миші, килимки для миші, ігрові крісла та столи, ігрові гарні .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.63 кг |
| Высота | 422 мм |
| Глубина | 377 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 240 мм |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| Подсветка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 210 х 422 х 377 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴









