
Мультипіч Cecotec Cecofry&Grill Duoheat 8000 (A01_EU01_100501)
5 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: A01_EU01_100501
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 8000 ідеальний помічник під час приготування найвишуканіших Ваших страв. За допомогою високої потужності в 2800Вт та функції Sync робить мультипіч максимально корисним та ефективним другом на кухні. Сучасний та стильний дизайн Висока потужність роботи 2200Вт Технологія 3D-готування з подвійним опором Контейнер для приготування 8л 8 вбудованих режимів приготування Універсальне та легке приготування будь-яких Ваших страв Готуйте все за допомогою мультипечі CECOTEC, адже його конструкція включає аерофрітюрницю, гриль для м’яса і сковороду для приготування піци для максимальної зручності на кухні. Технологія приготування 3D Технологія приготування 3D з подвійним опором рівномірно розподіляє тепло, забезпечуючи стабільні і смачні результати при кожному приготуванні без необхідності постійно перевертати їжу. Приготування як на грилі Легко та смачно готуйте м’ясо за допомогою спеціальної тарілки Grillin Style та добивайтеся ідеального результату на своїх улюблених стейках чи будь-яких інших м’ясних стравах. Приготуйте хрумку та смачну піцу Приготуйте на сковороді справжнісіньку піцу і отримайте неповторне хрумке і золотаве тісто максимально швидким і простим способом. Приготуйте все й одразу Контейнер для готування об’ємом 8л дозволяє готувати велику кількість страв при цьому не витрачаючи багато часу на наступне приготування. Готування з мінімальною кількістю олії Мультипіч CECOTEC має потужність 2200 Вт і дозволяє готувати страви зі столовою ложкою олії, зменшуючи кількість жиру у продуктах без шкоди для смаку та Вашого здоров’я. Контролюйте весь процес Мультипіч CECOTEC дозволяє стежити за ходом приготування, не відкриваючи мультипіч, через оглядове віконце. Легке та просте управління Регулюйте температуру від 80 до 200 градусів за Цельсієм і повністю контролюйте свої кулінарні приготування, оскільки ви можете регулювати температуру відповідно до конкретних потреб. А сенсорний дисплей з 8 вбудованих меню для приготування дозволяє максимально легко і просто приготувати Ваші улюблені рецепти.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем чаши | 8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.46 кг кг |
| Габарити | 30.8 х 37 х 32 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 2200 |
| Программы | варіння, випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, розморожування/розігрів |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴











