
Моноблок HP All-in-One 27-cr0037ua (AR0N4EA) White
38 932 ₴
- Нет в наличии
- Код: AR0N4EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зустрічайте комп’ютери, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань. Розроблено для зменшення впливу на навколишнє середовище Перший у світі ПК, що містить перероблену кавову гущу, а також перероблений та океанічний пластик. Створено, щоб ви завжди залишалися на зв’язку зі своєю командою Створений для справжньої співпраці завдяки висувній камері з можливістю нахилу, подвійним мікрофонам і вдосконаленій функції шумозаглушення. Готовий працювати весь день, щодня Розпочніть день з надійним процесором AMD, великою місткістю накопичувача, швидким з’єднанням і великим обсягом пам’яті. Дисплей Full HD IPS Насолоджуйтеся чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1080 має широкі кути огляду (178°), тож на ньому буде комфортно переглядати весь ваш улюблений контент. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками. Графічне ядро AMD Radeon Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.72 кг |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5х516.8х186.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 38 932 ₴





