
Монiтор Samsung 27" Essential S3 LS27D366 (LS27D366GAIXCI) VA Black Curved 100Hz
5 454 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS27D366GAIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Екран із вигином 1800R Ефект занурення став ще сильнішим. Екран із вигином точніше повторює ваше поле зору, збільшуючи кут огляду та відчуття глибини та зменшуючи периферійні подразники, щоб ви могли повністю сфокусуватися на зображенні. Частота поновлення 100 Гц Ви не пропустите жодного кадру з вашої гри, відео чи творчого проєкту. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття, щоб ви не пропустили нічого важливого навіть на великій швидкості. Ігровий режим Оптимізація налаштувань гри дасть вам переваги. Колір і контраст миттєво регулюються для чіткого уявлення сцен і відстеження супротивників у темряві, а ігровий режим налаштовує картинку під екран, дозволяючи розглянути всі деталі. Режим захисту очей Eye Saver та знижене мерехтіння екрана Подбайте про ваш зір і грайте з комфортом навіть упродовж тривалого часу. Просунута технологія захисту очей, сертифікована TUV, знижує напругу за рахунок мінімізації синього компонента свічення та подразливого мерехтіння екрана. Роз’єми HDMI та D-SUB Широкі можливості підключення зовнішніх пристроїв. Підключайте пристрої прямо до монітора для більшої зручності та створюйте власну систему.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 622.6x458.6x214 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 454 ₴







