Перед вами високоякісний, яскравий, мобільний проктор для будинку і офісу, побудований на базі технології Epson 3LCD, з дозволом WXGA і набором додаткових функцій для більшої гнучкості і простоти використання. Дивіться кіно на екрані діагоналлю до 300 дюймів! Швидко починайте ділову презентацію, не витрачаючи час на попереднє налаштування - проектор створювався з розрахунком, щоб установка була як можна швидшою! Завдяки 4000 люмен яскравості і технології 3LCD, кольори на екрані будуть яскравими і точними, а зображення - таким, як задумав режисер. Користувачеві залишається лише насолоджуватися переглядом - ресурс однієї лампи дозволяє дивитися по фільму в день упродовж 18 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | RCA |
| Базова роздільна здатність | 1280х800 |
| Вес | 2.5 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 302х82х237 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Динамики | 2 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | 0.84-8.13 м |
| Энергопотребление | 327 Вт |
| Контрасність | 16000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | 20.28 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 16.9 мм |
| Мощность лампы | 210 Вт |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Тип ламп | UHE |
| Формат изображения | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Яркость | 4000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 34 159 ₴







