
Монітор Asus 24.5" VA259HGA (90LM0AS1-B01171) IPS Black 120Hz
4 024 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0AS1-B01171
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VA259HGA – це сучасний 24,5-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Його IPS-панель забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync, частоти оновлення екрана 120 Гц і часу відгуку 1 мс (MPRT) означає якісне зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології Eye Care: фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland. Реалістичне зображення з широкими кутами огляду Безрамкова IPS-панель із широкими кутами огляду (178 градусів по горизонталі й по вертикалі) гарантує мінімальні спотворення кольору при погляді на екран під кутом. Частота оновлення 120 Гц – плавне відображення Монітор оснащений панеллю з високою частотою оновлення 120 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Зображення на ній оновлюється в 2 раза швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недосяжну раніше плавність відображення. Підставка для телефона Підставка в основі монітора дозволяє зручно розмістити телефон, візитівку або будь-які інші дрібні речі, що зробить ваш робочий простір більш охайним і організованим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.2 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 558x408x191 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 024 ₴








